LOGO Kam An 300x300

EDUKACJA, TŁUMACZENIA
SZKOŁA MATEMATYKI, SZKOŁA ANGIELSKIEGO W PODKOWIE LEŚNEJ

„KAM-AN Edukacja i Tłumaczenia”, spółka jawna, świadczy usługi w Podkowie Leśnej przy ulicy Słowiczej 1 lokal E1/1, vis a vis stacji Podkowa Leśna Główna. Wejście do lokalu znajduje się od strony WKD, pod niebieską ATENĄ. Nie należy nas mylić ze szkołą lokalizowaną w tym samym budynku, ale z wejściem od ulicy Słowiczej.

Poprzez logo spółki - ATENA - grecka Bogini Mądrości i Wojny - sygnalizujemy, że mimo stosowania w pracy najnowocześniejszych technologii, odwołujemy się do klasycznych i sprawdzonych metod, podobnie jak budowniczowie amerykańskiej rakiety, której nadano imię Atena.

Tym, co wyróżnia nas na rynku KOREPETYCJI oraz odróżnia od innych szkół to łączne rozwijanie kompetencji logicznych i językowych wraz z rozwijaniem wiedzy przedmiotowej w zakresie matematyki i języka angielskiego. Co nie znaczy, że matematykę wykładamy po angielsku, chociaż korzystamy z amerykańskich źródeł.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG ?

Kto nie narzeka na współczesną polską szkołę? Najczęściej Rodzice dzieci, które mają kłopoty z matematyką czy z językiem angielskim.

W Polsce Rodzice wspomagają się korepetycjami.

Z podobnymi problemami borykają się Rodzice dzieci na całym świecie, ale tam dynamicznie rozwija się rynek Shadow Education.

Z tego względu oferujemy zajęcia z matematyki według opracowanego przez nas systemu kształcenia: Shadow Blended Education (S-B Education).

Nasz system to adaptacja do polskich potrzeb dynamicznie rozwijanej na świecie Shadow Education oraz stosowanej w krajach o bogatym technologicznie środowisku metodologii Blended Learning Methodology.

ZAUFALI NAM

Zaufały nam szkoły: Liceum im. St. Wyspiańskiego w Warszawie i Prywatne Liceum przy ulicy Okopowej w Warszawie oraz klienci korporacyjni GE Polska sp. z o.o., Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki – Ambasador w Polsce, Instytut Lotnictwa, Makro Cash and Carry, Faurecia, Elektrolux.

Na ewentualną wątpliwość dlaczego zajmujemy się tak „prostymi i błahymi” sprawami jak edukacja na poziomie podstawowym i średnim po okresie pracy dla globalnych korporacji? Uprzedzimy to pytanie wyjaśniając, że współczesne firmy edukacyjne o zasięgu globalnym jak np. Khan Academy, prowadzone są przez osoby legitymujące się doświadczeniem w pracy w wielkich korporacjach, a ich wykształcenie, doświadczenie i kwalifikacje często przewyższają kwalifikacje autorów podręczników szkolnych.

GE logo 150x150   ILOT logo 150x150    makro logo 150x150   47LO logo 150x150   edc logo   faurecia