KOREPETYCJE w PODKOWIE LEŚNEJ: SZKOŁA KAM-AN

Szkoła opiera się na doświadczeniu dwu szkół: Kam-An Kamila Antkowiak Kształcenie Językowe i Euro-Wiedza Ośrodek Kształcenia Marcin Woźniak.

Mieści się  w samym centrum Podkowy Leśnej, w budynku handlowym przy ulicy Słowiczej 1, minutę od stacji Podkowa Leśna Główna.

SZKOŁA KAM-AN: NASZ ZESPÓŁ

Korepetycji udziela zespół doświadczonych nauczycieli wraz z grupa młodych korepetytorów, pasjonatów nauczania, rozumiejących potrzeby uczniów.

Naszą misją jest szerzenie rzetelnej wiedzy w sposób efektywny, zgodny z zasadą: zrozum, zdaj, zapamiętaj (w opozycji do zakuj, zdaj, zapomnij).

Hiszpański

Programowanie

Ziemia i Kosmos

Kamila Antkowiak

Absolwentka dwóch uniwersyteckich fakultetów: lingwistyki stosowanej oraz ekonomii. Poliglotka. Współwłaściciel szkoły Kam-an prowadzącej od 2018 roku na terenie Podkowy Leśnej korepetycje w trybie Shadow Blended Education. W Kam-an uczy języka angielskiego, przygotowuje do egzaminów maturalnych, testów ósmoklasisty, osoby zaawansowane w języku angielskim uczy konwersacji w połączeniu z korektami językowymi. Nadzoruje metodycznie wszystkie kursy językowe organizowane przez Kam-an.

Tłumacz JE Ambasadora USA w Polsce na konferencji w Instytucie Lotnictwa w Warszawie.

Kamila Antkowiak
Kamila Antkowiak. Właścicielka szkoły Kam-an

Marcin Woźniak

Absolwent Wydziału Chemii i Fizyki Technicznej Wojskowej Akademii Technicznej i Podyplomowych Studiów PAN i AON. Wykładowca WAT. Współwłaciciel Kaman sp.j. prowadzącej od 2018 roku na terenie Podkowy Leśnej Korepetycje w trybie Shadow Blended Education. W szkole Kam-an uczy matematyki oraz odpowiada za prowadzone w szkole Kam-an kursy chemii, fizyki i programowania.

Marcin Woźniak
Marcin Woźniak. Właściciel Szkoły Kam-an

Barbara Sujka

Nazywam się Barbara Sujka i jestem studentką uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na pierwszym roku Historii Sztuki. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy, której podstawą są kontakty z ludźmi. Zajęcia w naszej szkole, prowadzę od zakończenia liceum. Prowadzę lekcje z matematyki i języka polskiego. Za priorytet w nauce matematyki stawiam kreatywne szukanie nieszablonowych rozwiązań i właśnie tego chce nauczyć moich podopiecznych. Na lekcjach języka polskiego pomogę interpretować teksty i lektury oraz popracuje nad dłuższymi wypowiedziami pisemnymi.

Barbara Sujka​

Łukasz Żurowski

Nazywam się Łukasz Żurowski. Studiuje dziennikarstwo na UKSW. Ze szkołą w Podkowie Leśnej mam przyjemność współpracować od chwili rozpoczęcia studiów. Chętnie pomogę przygotować się do testów z angielskiego jak i pomogę nadgonić materiały, które uciekły w trakcie nauki szkolnej. Udzielam również korepetycji z języka polskiego. Do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny, łącząc naukę z miłą atmosferą, która stanowi dla mnie podstawę efektywnej lekcji.

Łukasz Żurowski​

Paweł Skórka

Student SGGW w Warszawie na kierunku Budownictwo. Tegoroczny maturzysta – z wynikami matury na ponad 90%. Uczy fizyki w pogodnej atmosferze i pomaga w opanowaniu teorii a Maturzystom zapewnia naukę rozwiązywania zadań przy pomocy logiki i odpowiedniej wiedzy przedmiotu.

Paweł Skórka​

Wiktor Podsadowski

Absolwent elitarnej szkoły Ecole Europeenne de Bruxelles I. Obecnie student kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Członek licznych kół naukowych oraz międzynarodowych organizacji, np. „IFMSA-Poland”. Oferuje profesjonalną pomoc w nauce biologii i chemii na poziomie szkoły podstawowej i liceum, oprócz tego świadczy kompleksową pomoc w przygotowaniu do egzaminów czy klasówek, konsultacje oraz inne usługi na życzenie klienta (np. tutoring na kierunki medyczne). W swojej pracy opiera się na systematycznym nawarstwianiu wiedzy ucznia, na nauczeniu go rozwiązywania zadań oraz problemów przy pomocy logicznego myślenia oraz w jaki sposób mądrze gospodarować wiedzą. Uważa, że najważniejsze jest zainteresowanie ucznia przedmiotem oraz przekazanie wiedzy w taki sposób, aby nauka była dla ucznia czymś ciekawym i fascynującym a nie tylko nauką formułek z podręcznika na pamięć.

02 Kaman wiktor posadowski
Wiktor Podsadowski​

Agnieszki Meyer

Poliglotka, podróżniczka, pisarka i autorka artykułów dla czasopism oraz portali internetowych. Biegle posługuje się zarówno niemieckim jak i angielskim. Najchętniej uczy nie przez tabelki czy testy a poprzez kulturę czy zainteresowania uczniów – czyli ucz się o tym, co cię fascynuje…ale po niemiecku. Zawsze podkreśla, że 15,4 mln ludzi na całym świecie uczy się niemieckiego jako języka obcego – 100 mln mówi po niemiecku jako native speakerzy. Niemiecki jest najczęściej używanym językiem ojczystym w Europie!

Agnieszka Meyer

Paola Maza

Studentka studiów magisterskich zakresie finansów w SGGW języku angielskim, w Warszawie od 2022 r. Posiada tytuł licencjata (BSc) Fizyki Matematycznej I Inżynierii Finansowej uzyskany w Central University of Ecuador w 2019 roku. Ukończyła wiele kursów językowych specjalistycznych. Posiada pedagogiczne I metodyczne dośladczenle w nauczaniu cudzoziemców języka hiszpańskiego. Porozumiewa się w języku angielskim, hiszpańskim i polskim.

Paola Maza
Paola Maza​

Róża Czarnecka-Wiącek

Jestem studentką Orientalistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Oprócz moich zainteresowań obcymi kulturami, pasjonuję się muzyką – jestem uczennicą szkoły muzycznej w klasie fortepianu i śpiewu. Języki i muzyka są do siebie podobne, ponieważ najważniejszym elementem w rozwoju obu tych dziedzin jest praktyka.
Chętnie oswoję cię w rozmawianiu po angielsku, tak żebyś mógła/mógł myśleć i wyrażać siebie w tym języku.
Dodatkowo zapraszam osoby w szkole podstawowej na wsparcie w matematyce.

Róża Czarnecka Wiącek
Róża Czarnecka Wiącek​